SP KOLO SPECIALIZED CONCEPT STORE

 

Krátké zprávy

Pravidelné úterní vyjížďky MTB budou pokračovat od DUBNA 2017.

 

2006

Vánoční Besídka

18.12.2006 proběhla VÁNOČNÍ BESÍDKA úspěšného a stále se rozrůstajícího týmu SP KOLO. Zároveň se slavilo - Petr Rezek a Míla měli narozky. Jirka s kapelou perfektně hráli na kajtry a pár žen (všímejte si, že schválně nejmenuju...) nám i zatančilo !!! Až na mračící se číšnici bylo všechno bezva. Mišu dostala kšiltovku s krtečkem, Milu pivní šátek, Přéma rýmu a všichni pak v tramvaji sprďáka od řidiče :o)

FOTOGALERIE

MTBO - Po stopách Jacka Ferneta

Po roce jsme se opět vydali po stopách Jacka Ferneta. Letošní ročník byl ovšem nespočetněkrát úspěšnější: Máme bednu (Přéma s Romáriem dojeli kvůli obří díře na plášti "až" třetí) a nemáme modřiny a posunuté kolenní čéšky :o) Milu a Mišu vezly v camelu rum s kolou, Petr přibalil foťák a Přéma zapoměl náhradní duši :o) Počasí zimní, ale v mezích. Nepršelo ani nesněžilo, a to bylo hlavní. Na prohlídku Schwarzenberské hrobky v Třeboni nezbyl čas a dokonce (a to Míla už vopravdu nevydejchala) ani prohlídka pivovaru Regent nepatřila k naplánované trase rybníkovým krajem.

MTB - MČ Praha 4

Velká gratulace nejmladšímu aktivnímu členovi týmu SP KOLO - Martinovi Spudilovi. Vyhrál (ve své kategorii) celoroční seriál cca deseti cyklozávodů "O pohár starosty MČ Prahy 4" !!! Slavnostní vyhlášení proběhlo na Nuselské radnici; Martínkovo foto v trochu větším :o) SP KOLO dresu uvidíte dokonce i v prosincovém Tučňákovi...

FOTOGALERIE

BO - Pražská Liga

Běžecký orienťák - tuto neděli začala PRAŽSKÁ ZIMNÍ LIGA !!! Romário si zvrtnul kotník, ale i přes nepřízeň osudu skončil na krásném devátém místě, jupí :o) S během má teď ovšem na čas utrum - obrovská nateklá modrá bakule co má tam, kde všichni ostatní kotník, ne a ne splasknout... Lukajda to vychytal - orienťák byl v jeho domácím prostředí pražských Modřan. Ve výsledkách na něj pořadatelé zapoměli achichouvej :o(

BO - 13. Mistrovství Světa ve SMIKu

Chcete-li vědět, co znamená SMIK, zkuste si ho někdy běžet :o) Kontroly totiž po určité době migrují na jiné místo a vy je honíte jak blázni. Přečtěte si přesnou specifikaci organizátorů: "SMIK je závod podobný skorelaufu, tj. druhu orientačního běhu, při kterém je úkolem závodníka proběhnout v časovém limitu co nejvíce kontrol zakreslených v mapě, přičemž pořadí kontrol není určeno. Ve SMIKu je situace těžší tím, že kontroly nejsou stále na jednom místě, ale migrují. Jejich pohyb mezi jednotlivými stanovišti se řídí jízdním řádem.

Stránky

 

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

 

Kdo je nový

  • martin.stibingr
  • Jana
  • Ota Raska
  • Cidas
  • Petr Jandourek
 

Poslední komentáře

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.