SP KOLO SPECIALIZED CONCEPT STORE

 

Krátké zprávy

Pravidelné úterní vyjížďky MTB budou pokračovat od DUBNA 2017.

 

2013

Vyjíždˇka v Polabí

Krátké video ze čtvrteční vyjížďky v Polabí.

 

Silvestrovská vyjíždˇka

31.12 v10:30 pořádáme tradiční silvestrovskou akci. Sraz na louce za Hekrovkou. Kdo neví toho vyzvedneme 10:25 v Hekrovce. Trasa mírná nálada slavnostní zastávka v občerstovně možná. M. S.

SPKolo pod Smrkem

Tahle společná akce spkoláků je už nějakou dobu za námi a je nejvyšší čas se za ní trochu ohlédnout. Taková akce byla trochu má premiéra s SpKolem a zaroveň jsem neznal ani místo, kam jedeme. Šel jsem tak trochu do neznámého.

 

Pražský pohár MTB

V pražských Řepích se konal v neděli 13.10.2013 Pražský pohár MTB. Na start se za nás postavilo 9  závodníků, trať byla mírně bahnitá, hlavně pro malé závodníky byly podmínky těžké. Přesto naši závodníci získali tři pódiová umístění a i celkově se nám podařilo získat 3x dlažební kostku i když Kubovi Týcovi těsně unikla při pádu v poslední zatáčce. Díky za super organizaci a těšíme se na příští ročník .

Symbio+ 5.10.2013

V sobotu 5.10.2013 se uskutečnil v Dolních Jirčanech 3.ročník cyklistického závodu SYMBIO+.Tentokrát zastupoval v dětské kategorii náš team Ondra. Počasí nám přálo a trať byla rychlá a dobře připravená. Všem závodníkům dal nejvíc zabrat “starostův výběžek“ (velké stoupání s otočkou z kopce).

Stránky

 

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

 

Kdo je nový

  • martin.stibingr
  • Jana
  • Ota Raska
  • Cidas
  • Petr Jandourek
 

Poslední komentáře

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.