SP KOLO SPECIALIZED CONCEPT STORE

 

Krátké zprávy

Pravidelné úterní vyjížďky MTB budou pokračovat od DUBNA 2017.

 

ČP mládeže a žen na dráze - Omnium - 19. - 20. 11. 2016

Na víkendovém ČP mládeže a žen 19. - 20.11.2016 na motolské dráze naši závodníci SP Kolo Loap Specialized ukázali v dobrém světle. V kat. ml. žáků startovalo 5 našich jezdců a 1 junior.

Nejvýrazněji se prosadil Ondřej Šilhavý, který se přetahoval o bodíky s dvojicí Petr Vávra a Filip Černý a o medailové pozice až do posledního nedělního závodu. Nakonec urval pohár a skvělé 3. místo! Daniel Šilhavý zajel skvěle v druhém dni a posunul se z 8. na výsledné 5. místo. Oba dva si tímto výsledkem zajistili účast na dráhovém mistrovství ČR 2016. Ve skupině B závodili Martin Štibingr, Ondřej Jeřábek a Adam Matějka, kteří bojovali o 21. - 40. místo. Martin se po 1. dnu pěkně rozzávodil a v ne jezdil v čelním poli balíku B a umístil se na krásném 27. místě. Ondra se po nemoci také pěkně rozjíždí a snad mu půjde kondice stále nahoru, umístil se na celkovém 34. místě. Adam se po tréninkovém manku vrací do formy, určitě půjde výsledkově nahoru v dalších dráhových závodech. 
Matouš Měšťan v juniorech v neděli kvůli nemoci nestartoval, ale celkovým 20. místem a sobotním výkonem si zajistil start na dráhovém MČR!

Více fotek od našeho teamového fotoguru Ondřeje Štibingra zde:
https://photos.google.com/…/AF1QipN0P10jr1m0jO8Y0h_szC7PQiR…

 

Rok: 

 

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

 

Kdo je nový

  • martin.stibingr
  • Jana
  • Ota Raska
  • Cidas
  • Petr Jandourek
 

Poslední komentáře

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.