SP KOLO SPECIALIZED CONCEPT STORE

Krátké zprávy

Pravidelné úterní vyjížďky MTB budou pokračovat od DUBNA 2017.

Dráhový pohár PCS 2016

Skvělou předvánoční atmosféru nám dnes svými výkony na motolské dráze udělali závodníci SP Kolo Loap Specialized!!!

Skvělý Daniel Šilhavý dnes zářil v kombinaci různých vylučovacích závodů na dráze a získal dnes celkové 2. místo v kat 2. . Bratr Ondřej Šilhavý však dnes bohužel nemohl nastoupit do závodů pro nemoc ...

V seriálu Dráhový pohár PCS (Pražský cyklistický svaz) vybojoval po téměř 2 měsících závodů a sedmi kláních celkové 1. místo v kategorii ml. záků skvěle na dráze závodící Daniel Šilhavý, Jeho bratr Ondřej Šilhavý i přes neúčast v několika závodech získal celkové cenné 2. místo v poháru!

Ostatní naši závodníci SP Kolo Loap Specialized se pravidelně zúčastňují závodů na motolské dráze a stále se zlepšují a získávají potřebné ostruhy v závodech.

— s uživateli Daniel Šilhavý a Ondřej Šilhavý v Velodrom Praha.

— s uživateli Daniel Šilhavý a Ondřej Šilhavý v Velodrom Praha.