SP KOLO SPECIALIZED CONCEPT STORE

Krátké zprávy

Pravidelné úterní vyjížďky MTB budou pokračovat od DUBNA 2017.

Jarní Pražský pohár na dráze – Motol

Ve středu 18.2. se uskutečnil poslední 6. závod jarního Pražského poháru v Motole.

Výsledky jsou pro letošní cyklistickou sezónu povzbudivé. V kategorii mladších žáků vybojoval krásné 3. místo Ondřej Šilhavý a 5. místo Daniel Šilhavý. V prostřední kategorii starších žáků obsadil po nelítostných bojích 2. místo Matěj Skuhravý a 8. místo Natálie Kubelková. V nejstarší kategorii jsme získali hned dvě místa na bedně. Stupeň nejvyšší - 1. místo vybojoval Matěj Štibingr a 3 místo patří Martinu Spudilovi.

Některé závodníky bohužel postihlo v průběhu poháru zranění a chřipka. Toto jim znemožnilo starty ve všech závodech, tudíž bodovou ztrátu.

Jménem celého servisního týmu bych rád všem zúčastněným závodníkům moc poděkovalyes.

Přeji úspěšnou letošní sezónu, hlavně bez zranění a technických problémů!