SP KOLO SPECIALIZED CONCEPT STORE

 

Krátké zprávy

Pravidelné úterní vyjížďky MTB budou pokračovat od DUBNA 2017.

 

MČR na dráze a ČP na dráze - 3. - 4. 12. 2016

O tomto víkendu 3.-4.12.2016 se naši závodníci SP Kolo Loap Specialized zůčastnili MČR 2016 mládeže a žen na dráze - Omnium a současně probíhajícího ČP mládeže a žen na dráze - Omnium.

V balíku byli hodně vidět bratři Ondřej Šilhavý a Daniel Šilhavý, kteří nastoupili poprvé do závodu MČR na dráze a závodili nebojácně.
Ondřej Šilhavý vybojoval nádhernou a nečekanou stříbrnou medaili! Daniel Šilhavý jel též skvěle a dokončil na 10. místě. Matouš Měšťan se umístil na solidním 13. místě v kat. juniorů.
V závodě ČP se v so jel scratch, Daniel a Ondřej Šilhaví se s přehledem probojovali do skupiny A. Ondřej Jeřábek dobře odstartoval, ale o 1. místo smůlovatě nepostoupil do skupiny A.
Martin Štibingr nenacvakl na startu pedál, ale přesto se jízdou na kreff vrátil zpět do hry. Jakub Korec a Adam Matějka se pěkně dostávají zpět do závodění.
V ne pokračoval ČP závody Prvenství, Vylučovačkou a bodovačkou.
Ondřej Šilhavý bojoval celý den o zlatou až do posledního bodování posledního závodu - bodovačky s Petrem Vávrou, který ho o galusku na čáře skočil. Takže dokončil na super 2. místě a potvrdil výsledek ze sobotní vylučovačky. Daniel Šilhavý zajel oba dva dny skvěle a stále se pohyboval v první čtyřce závodníků. I když mu po nemoci odcházely síly v poslední bodovačce bojoval a vyválčil super 5. místo.
Naším závodníkem druhého dne je Martin Štibingr, který v ne jezdil jako motorová myš! Dokončil na 25. místě (5. ve skupině B). Určitě má výkonnost na to jezdit ve skupině A pravidelně.
Ondřej Jeřábek se opět zlepšil a posunul o trošku výše, v závodech získává zkušenosti a jezdí stabilně. Adam Matějka se dostává zpět do formy a v dalších závodech, stejně jako Jakub Korec půjdou závodně i výsledkově nahoru.
Odchovanci SP Kolo Loap Specialized Martin Spudil a Matěj Štibingr (nyní závodníci SKC TUFO Prostějov) nám udělali též velkou cyklistickou radost!
Martin Spudil získal bronzovou medaili na MČR ve vylučovacím závodě a společně ve dvojici s Matěj Štibingr v Madisonu na 260 kol vyválčili cenný bronz na MČR 2016!
 
Všem závodníkům blahopřejeme a přejeme další úspěchy na dráze!
 
Fotoreport z Motola od našeho teamového fotografa Ondřeje Štibingra. Ondro Díky!

 

Rok: 

 

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

 

Kdo je nový

  • martin.stibingr
  • Jana
  • Ota Raska
  • Cidas
  • Petr Jandourek
 

Poslední komentáře

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.