Krátké zprávy

Pravidelné úterní vyjížďky MTB budou pokračovat od DUBNA 2017.

O pohár starosty Prahy 4 - 1. kolo 18.5.2015

Ahoj závoďáci cyklisti,

minulé pondělí 18.5.2015 se naši mladí závodníci zůčastnili 1. kola oblíbeného seriálu mtb O pohár starosty Prahy 4.

Bylo krásné letní počasí, super přisřižená tráva a vytyčená trať u Vltavy v Braníku.

Za SP Kolo startovali Ondra a Dan Šilhaví, Kuba Korec, Martina a Ondra Jeřábkovi.

Účast závodníků byla hojná z pražských klubů Dukly, Cyklopragu, Vela, Autor Craftu a dalších příchozích.

Naši závodníci se nenechali kůži zadarmo a bez boje se nevrdávali do posledního metru závodu.

Ondra Š. ve finále udolal soupeře a vyhrál kategorii příchozích 09-05, Kuba K. a Ondra J. se umístili na 3. resp. 5. místě, Martinka J. jako nejmladší účastnice závodů vyhrála svoji kategorii dívek 09-05.

Danda Š. startoval v kategorii Registovaní - mladší žáci, která je nabitá kvalitními jezdci. Bojoval jak lev a finišoval na skvělém 4. místě.

Naše rodinka si zpestřila závody o trenink kolmo na závody a zpět z Jižáku, domů jsme se vraceli zcela vyčerpaní ...