Cyklomaraton Tour 2011

Zhodnocení našeho týmu a našich nemalých úspěchů !!!

Za okny pomalu vykukuje jinovatka, většina z nás bikerů se odhodlá k vyjížďce maximálně na teplou Dášu ke Zdeničce (svařená griotka v hospodě U Zdeničky), a tak nadešel čas bilancovat, čechrat si peří před kamarády a holedbat se dosaženými úspěchy.

Úspěchy našich nejmladších závodníků

Přinášíme vám výsledky závodů, ve kterých se účastnili, snažili a bojovali naši žáci. V červnu byli vybráni na Olympiádu dětí a mládeže v Olomouckém kraji s tím, že dále nabírali zkušenosti v dalších cyklistických disciplínách.

Mistrovství republiky MTB 2011 v Teplicích

• Martin Spudil – 6.místo
  • Anna Chotěborová – 15.místo

Mistrovství republiky Dráha 2011 Praha Třebešín

Bedna na Králi Šumavy 2011 - 208 KM

Michal Koubík se v sobotu 27.8.2011 umístil na celkovém 3. místě trasy 208km marathonu Král Šumavy, když podlehl až ve spurtérském souboji o 2.místo. Zároveň se mu podařilo vyhrát jedinou vrchařskou prémii závodu na obtížném stoupání Svojše - Zhůří.

Expedice Dentista 2011

Expedice Dentista 2011 (cílem byly dva špičaté zuby) se účastnili Jirka Vaněk, Josef Mráček a Libor Hrubý. Prožili 4 dny v krásné bílé krajině a užili si obrovské dobrodružství na odlehlé hoře Dent d Blanche 4357 m, kde se dokonce podíleli i na záchraně zraněné mladé dívky. Na vrchol vynesli pomyslně i tým SP KOLO, jakožto poděkování za podporu a vybavení expedice v podobě "oblečením do nepohody" od firmy ENDURA a X-BIONIC, které se osvědčilo v náročných horských podmínkách. Pár fotek z této expedice si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Bedna na Krušnotonu 2011 - 182 km

Michal Koubík se v sobotu 6.8.2011 umístil na 2. místě celkově (a 1. ve své věkové kategorii) na trase 182km marathonu Krušnoton, když podlehl až ve spurtérském souboji o vítězství.