SP KOLO SPECIALIZED CONCEPT STORE

 

Krátké zprávy

Pravidelné úterní vyjížďky MTB budou pokračovat od DUBNA 2017.

 

2007

Vánoční besídka

Ač na týmový vánoční večírek dorazila dík nemoci nebo jiné vyjímečné události jen asi třetina členů a příznivů, akci považujeme za vydařenou. Obzvláště Maki by mohl vyprávět :o)

FOTOGALERIE

MTBO - Po stopách Jacka Ferneta

A je to - poslední závod letošní cyklistické sezóny skončil a opět padla nějaká ta bedna. Romário s Přemou vyhráli mužskou kategorii a Mišu s Milu zas dostaly Ferneta za třetí místo. Ale začneme pěkně od začátku. Po ďábelské jízdě a 3 zázračných nenabouráních, dostala se trojice aut do Příbraze a ubytovala se u Jitky a Františka. Kamion vás o cenťák nemine každý den a na to jsme se teda fakt museli napít. Nejdříve jsme ochutnali malinovici, pak třešňovici a např. Puk zůstal celý večer u výborné slivovičky.

Dáblická Bludička - aned Lost in Prague again

Přátelé přinášíme vám další reportáž Fičáka s Jelitem - tentokrát se spolu ztratili v Ďáblickém lese :o) "Protože se mi (Jelitu) na poslední chvíli rozpadl slavný tým "Vypitý bandasky", povolán byl spolehlivý a vždy připravený strýček Fičák - tudíž bylo předem jasné, že o náhody a mnohá vtipná dobrudružství nebude rozhodně nouze. Celý den hlásili meteorologové vichřice, orkány a uragány spolu s vytrvalým deštěm, ale my se jen smáli a vyčkávali natěšeně večera. Zima jak na Sibiři, proto jsem odpoledne krom slušivého termoroláku koupila také placatku rumu a nalila jí celou do malé coca-coly.

Týmové setkání na Znovici

Den 1: Také pomyslný závěr sezóny 2007 neproběhl tradičně nikde jinde než na horské chalupě Petinýho taťuldy Honzi Fokta v Jizerkách - na Zvonici :o) V pátek jsme se sjížděli jak švábi na pivo, ale nakonec nás bylo přes 30 a téměř všichni svorně pochopili doporučení Mišu a oblékli se do zeleného týmového trička. Komentář k tomuto večeru není potřebný, obrázek si uděláte jistě sami z přiložených fotek ... ehm ... upozorňuji jen, že některé výjevy nejsou vhodné pro nevinné oči dětí a mladistvých :o)

MTB - Pohár starosty MČ Prahy 4

Bedny pro SP KOLO – aneb hurá, půjdeme si pro medaili :o) Konečně dobojováno - desetiletý Martin Spudil vyjel první místo v seriálu "O pohár starosty Městské části Praha 4". Do seriálu se započítává 9 závodů. Z toho 5x 1 místo, 3x druhé a jeden závod Martin nejel. ..... takže se těšíme na závěrečný ceremoniál a medaili od starosty. Pro SP KOLO Martin letos urval ještě první místa ze závodů v Mšenských okruzích, Proseckém bikování a v Řeži, druhé místo v orienťáku na Posázavském dýmákovi a třetí místo z Tour de Mácháč kde se jelo na nevyznačené trati, Martin ujel předjezdci a zakufroval.

Stránky

 

Kdo je online

Je zde 0 uživatelů online.

 

Kdo je nový

  • martin.stibingr
  • Jana
  • Ota Raska
  • Cidas
  • Petr Jandourek
 

Poslední komentáře

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.