Pravidelné úterní vyjížďky MTB budou pokračovat od DUBNA 2017.

Cyklomaraton Tour 2011

Zhodnocení našeho týmu a našich nemalých úspěchů !!!

Za okny pomalu vykukuje jinovatka, většina z nás bikerů se odhodlá k vyjížďce maximálně na teplou Dášu ke Zdeničce (svařená griotka v hospodě U Zdeničky), a tak nadešel čas bilancovat, čechrat si peří před kamarády a holedbat se dosaženými úspěchy.

Náš tým SP KOLO LOAP SPECIALIZED se v celoročním seriálu závodů CyklomaratonTOUR 2011 (CMT) umístil na celkovém 2. MÍSTĚ o pouhých 40 bodů za týmem Hannah (škoda mé nemoci v druhé půlce sezóny, naštěstí mne zastoupil Jirka Neumann, který se rychle stává černým koněm našeho týmu a už prohání i naše nejlepší závodnice).

Ženská sekce našeho týmu předváděla po celou sezónu famózní výkony a nakonec naše závodnice Zuzana Kordačová a Dana Spudilová po zásluze okupují 1. a 2. MÍSTO ve své kategorii 40 až 49 let s tím, že v celkovém pořadí obsadily místa těsně za bednou.

Závěrem je potřeba vypíchnout ještě jeden OBROVSKÝ úspěch !!! Díky tomu, že si Michal Straka - alias Fogl, jako jeden z mála závodníků ve své kategorii, udělal registraci na svazu cyklistiky, umístil se na krásném 3. MÍSTĚ v ČESKÉM POHÁRU V PŮLMARATONU. Celkově skončil na 20. místě, šlapal na paty dokonce i Ondřeji Cinkovi, který je jen 10 bodů před ním... To, že jel Ondra jen jeden závod, na to se ale historie neptá... :-))